O nas

  Kilka slow o nas:

 

Jak zaczęła się nasza przyjaźń z psami ?

Tak naprawdę trudno to określic , gdyż psy towarzyszyły nam od dziecka.Jednak prawdziwa przygoda z psami rasowymi zaczęła się w 1989 roku , kiedy to kupiliśmy rodowodowego dobermana Arisa .

Po dobermanie pojawiła się bokserka Fascynacja , która fascynowała wszystkich swoim wyglądem i charakterem , co w konsekwencji pozwoliło jej osiągnąc wiele sukcesów na wystawach . W 2006 roku nasza córcia Amelia zakochała się w buldogu angielskim , a my nie pozostając obojętni Jej prośbom spełniliśmy jej marzenie i tak dołączyła do nas Lola. Niestety czas biegnie swoim torem , a wraz z nim życie , także psie i po dwunastu latach bycia z nami odeszła nasza ukochana bokserka.

Postanowiliśmy , że pustkę po Fascynacji wypełni biała bulinka Marlina , a wkrótce po niej zawitała w naszym domu także pręgowana bulinka Tośka .Podczas tej wędrówki kynologicznej stwierdziliśmy, że bulteriery i buldogi są tak urocze w swoim wyglądzie , przyjazne dla człowieka i posiadają w sobie temperament , który nam odpowiada . Dlatego też dołożymy wszelkich starań i będziemy dążyc do tego, aby pozostały w naszym domu na zawsze .

Na koniec chcemy się podzielic refleksją , otóż nieważne czy pies ładny , czy brzydki , czy wielki czy też może maleńki zawsze będzie nas kochał bezinteresownie i na zawsze. Obecnie nasza drużyna w składzie : MARLINA , TOŚKA , LOLA , LUNA , COCO , oraz my Aneta ,Amelka, Marcin ma sie dobrze i pozdrawia wszystkich miłośników psów.